İçeriğe geç

Kullanım Şartları

Web sitenin kullanım hakkının herkes için eşit olması adı altına firma tarafından düzenlenen kullanım şartları bulunur. Kullanım şartları farklı kapsamları barındırabilir. Tarafımızca düzenlenmiş olan kullanım şartlarında giriş, hesapların sonlandırılması, diğer web siteler ile olan bağlantılar ve web sitede yapılacak olan değişiklikler ile ilgili açıklamalarda bulunulmuştur.

Giriş

Bir üyenin web siteyi kullanması ve hesabına giriş yapması için uygulaması gereken noktalar bulunur. Bu noktalar kapsamında;

  • Üyelik oluşturulmadan önce bu kullanım şartlarını dikkatli bir şekilde olmanız ve onay vermeniz gerekir. Firma hizmetlerinden yararlanmayı düşünen tüm kullanıcıların mutlaka bu şartları kabul etmesi beklenir.
  • Eğer firmanın özelliklerine ve hizmetlerine erişim sağlıyorsanız kuralları kabul ettiğiniz varsayılır. Eğer kurallarda yer alan detayları kabul etmek istemiyor ya da bu kurallar ile hemfikir değilseniz firma hizmetlerini kullanmamalısınız.

Sonlandırma

Herhangi bir nedenden kaynaklı firma tarafından belirlenmiş olan kuralları ihlal etmeniz durumunda hesabınıza yönelik sonlandırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu konuda herhangi bir şekilde önceden bildirim yapma ya da uyarı verme gibi bir zorunluluk bulunmaz.

Kullanım Şartları

Firma tarafından sunulan şartlandırmanın doğası gereği kurallara uygun bir şekilde hizmet alınması gerekir. Aksi takdirde hesabınızın tamamen kapatılması, askıya alınması ya da siteyi yeniden kullanmanızın engellenmesi gibi sonlandırmalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer Web Sitesi İle Bağlantılar

Hizmetimizin genel kapsamı dışında firma tarafından üretilmemiş olan ya da denetlenemeyen siteler ile herhangi bir bağlantısı bulunabilir. Herhangi bir üçüncü web site ya da bağlantı kapsamında hizmet içeriği, uygulama ya da benzeri konularda sunmuş olduğu hizmetlere denetim sağlayamaz ve buralarda oluşan hasarlarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Site ile bağlantısı var gibi görünen bağlantılar konusunda dikkatli olmanız gerekir. Kullanmak istediğiniz üçüncü web siteler ve bağlantıların kurallarına dikkat ederek ona göre işlem gerçekleştirmelisiniz. Aksi takdirde herhangi bir problem durumunda sitenin herhangi bir yükümlülüğü olmayacaktır.

Değişiklikler

Firma belirlenmiş olan bu şartlarda dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tamamen sitenin kendi takdirine bağlı olarak yapılan bu değişimlerde yine site kendi takdirine yönelik bir şart belirleyecektir.

Yapılan bu değişimlerde ise;

  • Firmanın herhangi bir şekilde ön bildirim sunma zorunluluğu bulunmaz. Dilediği zaman hiçbir bilgilendirme sunmadan değişiklik yapılabilir.
  • Yapılan değişimlerde firma yine kendi isteğine yönelik değişiklik yapabilir. Yapılan değişimin ardından artık site ile hemfikir değilseniz kullanımı bırakma hakkınız bulunur.
  • Yapılan düzenlemeler sonucunda eğer firmayı kullanmaya devam ederseniz yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır.
  • Değişim işleminin ardından firmanın hangi alanda neden değişiklik yapıldığını belirtmesi konusunda herhangi bir yükümlülüğü bulunmaz.
  • Bu şartlar ile ilgili bir sorunuz var ise firma ile iletişim geçerek sorularınızın yanıtlandırılması adına hizmet alabilirsiniz.
  • Yapılan değişiklikler firmanın uyguladığı kanuna uygun olarak düzenlenir. Kanun ihlali bulunması söz konusu olmayacaktır.